Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A17.4 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 17:00 | 17.4 °C |
| 19.5.2026 v 16:55 | 17.6 °C |
| 19.5.2026 v 16:50 | 18.1 °C |
| 19.5.2026 v 16:45 | 17.4 °C |
| 19.5.2026 v 16:40 | 17.1 °C |
| 19.5.2026 v 16:35 | 17.2 °C |
| 19.5.2026 v 16:30 | 17.5 °C |
| 19.5.2026 v 16:25 | 17.8 °C |
| 19.5.2026 v 16:20 | 17.5 °C |
| 19.5.2026 v 16:15 | 18.1 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 18.1 °C |
| Průměr | 11.1 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 18.1 °C |
| Průměr | 9.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 11.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.9 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





