Počasí

Skiareál Troják, Teplota vzduchu Troják
Teplota vzduchu na Trojáku3.4 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 12
Identifikátor tohoto měřidla: 12
Kamera v okolí
Troják, Maruška - meteo stanice
Záběry z prostoru meteorologické stanice ČHMU na kopci Maruška v Hostýnských horách.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 3.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 3.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 3.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 3.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 3.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 3.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 4.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 4.1 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 4.2 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 4.3 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.4 °C |
| Maximum | 13.2 °C |
| Průměr | 8.2 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.4 °C |
| Maximum | 18.7 °C |
| Průměr | 11.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.1 °C |
| Maximum | 25.6 °C |
| Průměr | 13.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.9 °C |
| Maximum | 25.6 °C |
| Průměr | 3.5 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Troják, Maruška - meteo stanice
Záběry z prostoru meteorologické stanice ČHMU na kopci Maruška v Hostýnských horách.
Měřidla v okolí





