Počasí

Skiareál Troják, Teplota vzduchu Maruška
Teplota vzduchu u meteostanice Maruška--
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'57.94"N; 17°49'41.41"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 13
Identifikátor tohoto měřidla: 13
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 19:45 | 9.8 °C |
| 12.5.2026 v 05:05 | 11.2 °C |
| 11.5.2026 v 22:15 | 13.6 °C |
| 10.5.2026 v 07:15 | 7.8 °C |
| 8.5.2026 v 03:15 | 12.6 °C |
| 8.5.2026 v 01:15 | 13.1 °C |
| 7.5.2026 v 15:55 | 18.3 °C |
| 6.5.2026 v 03:15 | 13.3 °C |
| 5.5.2026 v 15:45 | 21.3 °C |
| 4.5.2026 v 15:50 | 20.5 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.8 °C |
| Maximum | 11.2 °C |
| Průměr | 10.5 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.8 °C |
| Maximum | 13.6 °C |
| Průměr | 11.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.5 °C |
| Maximum | 21.3 °C |
| Průměr | 17.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.7 °C |
| Maximum | 21.3 °C |
| Průměr | 16.5 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





