Počasí

Skiareál Troják, Vzduch, sjezdovka A (wbt)
Teplota vlhkého teploměru u nastupní stanice vleku A10.3 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 20
Identifikátor tohoto měřidla: 20
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 00:56 | 10.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:40 | 12.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 12.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 12.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 12.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 12.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 12.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 12.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 12.9 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 13.0 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.3 °C |
| Maximum | 10.3 °C |
| Průměr | 10.3 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.3 °C |
| Maximum | 19.4 °C |
| Průměr | 15.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.1 °C |
| Maximum | 23.9 °C |
| Průměr | 10.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.0 °C |
| Maximum | 23.9 °C |
| Průměr | 2.8 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





