Počasí

Skiareál Troják, Nástup sjezdovky A
Teplota vzduchu u nastupní stanice vleku A11.7 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'22.78"N; 17°48'32.84"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 9
Identifikátor tohoto měřidla: 9
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.4.2026 v 15:25 | 11.7 °C |
| 15.4.2026 v 15:20 | 11.9 °C |
| 15.4.2026 v 15:15 | 11.7 °C |
| 15.4.2026 v 15:10 | 11.5 °C |
| 15.4.2026 v 15:05 | 11.1 °C |
| 15.4.2026 v 15:00 | 10.6 °C |
| 15.4.2026 v 14:55 | 10.7 °C |
| 15.4.2026 v 14:50 | 10.6 °C |
| 15.4.2026 v 14:45 | 10.6 °C |
| 15.4.2026 v 14:40 | 10.3 °C |
Statistiky údajů
| 15.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.8 °C |
| Maximum | 11.9 °C |
| Průměr | 7.9 °C |
| 16. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.6 °C |
| Maximum | 16.4 °C |
| Průměr | 9.4 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -6.6 °C |
| Maximum | 19.9 °C |
| Průměr | 6.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.9 °C |
| Maximum | 19.9 °C |
| Průměr | 1.5 °C |
Středa – 15.4.2026
16. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





