Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 40
Identifikátor tohoto měřidla: 40
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 13.5.2026 v 21:05 | 5.7 °C |
| 13.5.2026 v 21:00 | 5.7 °C |
| 13.5.2026 v 20:55 | 5.7 °C |
| 13.5.2026 v 20:50 | 5.7 °C |
| 13.5.2026 v 20:45 | 5.7 °C |
| 13.5.2026 v 20:40 | 5.7 °C |
| 13.5.2026 v 20:35 | 5.7 °C |
| 13.5.2026 v 20:30 | 5.7 °C |
| 13.5.2026 v 20:25 | 5.7 °C |
| 13.5.2026 v 20:20 | 5.7 °C |
Statistiky údajů
| 13.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.6 °C |
| Maximum | 5.7 °C |
| Průměr | 5.7 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.6 °C |
| Maximum | 5.7 °C |
| Průměr | 5.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 5.7 °C |
| Průměr | 5.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.6 °C |
| Maximum | 6.5 °C |
| Průměr | 3.8 °C |
Středa – 13.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí





