Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny (wbt)
Mokrá teplota v horní části sjezdovky u pokladny5.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.79"N; 17°48'48.83"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 51
Identifikátor tohoto měřidla: 51
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 03:00 | 5.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:55 | 5.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:50 | 5.3 °C |
| 19.5.2026 v 02:45 | 5.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:40 | 5.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:35 | 5.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:30 | 5.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:25 | 5.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:20 | 5.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:15 | 5.3 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.1 °C |
| Maximum | 6.0 °C |
| Průměr | 5.4 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 11.7 °C |
| Průměr | 7.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.9 °C |
| Maximum | 14.8 °C |
| Průměr | 6.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.2 °C |
| Maximum | 14.8 °C |
| Průměr | 0.5 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí





