Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A18.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 29.5.2026 v 20:05 | 18.2 °C |
| 29.5.2026 v 20:00 | 18.6 °C |
| 29.5.2026 v 19:55 | 18.8 °C |
| 29.5.2026 v 19:50 | 18.9 °C |
| 29.5.2026 v 19:45 | 19.1 °C |
| 29.5.2026 v 19:40 | 19.4 °C |
| 29.5.2026 v 19:35 | 19.6 °C |
| 29.5.2026 v 19:30 | 19.6 °C |
| 29.5.2026 v 19:25 | 19.9 °C |
| 29.5.2026 v 19:20 | 19.8 °C |
Statistiky údajů
| 29.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.1 °C |
| Maximum | 21.2 °C |
| Průměr | 14.7 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.1 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 17.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 13.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 4.7 °C |
Pátek – 29.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





