Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A12.3 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 27.4.2026 v 11:20 | 12.3 °C |
| 27.4.2026 v 11:15 | 12.3 °C |
| 27.4.2026 v 11:10 | 11.6 °C |
| 27.4.2026 v 11:05 | 12.1 °C |
| 27.4.2026 v 11:00 | 12.1 °C |
| 27.4.2026 v 10:55 | 11.6 °C |
| 27.4.2026 v 10:45 | 12.1 °C |
| 27.4.2026 v 10:40 | 12.2 °C |
| 27.4.2026 v 10:35 | 12.0 °C |
| 27.4.2026 v 10:30 | 11.7 °C |
Statistiky údajů
| 27.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.8 °C |
| Maximum | 12.3 °C |
| Průměr | 5.7 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.8 °C |
| Maximum | 12.3 °C |
| Průměr | 5.7 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 7.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.5 °C |
Pondělí – 27.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





