Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A6.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 1.4.2026 v 14:55 | 6.2 °C |
| 1.4.2026 v 14:50 | 6.6 °C |
| 1.4.2026 v 14:45 | 6.3 °C |
| 1.4.2026 v 14:40 | 6.3 °C |
| 1.4.2026 v 14:35 | 6.2 °C |
| 1.4.2026 v 14:25 | 6.2 °C |
| 1.4.2026 v 14:20 | 5.6 °C |
| 1.4.2026 v 14:15 | 5.6 °C |
| 1.4.2026 v 14:10 | 5.5 °C |
| 1.4.2026 v 14:05 | 5.7 °C |
Statistiky údajů
| 1.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 6.6 °C |
| Průměr | 1.9 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 6.6 °C |
| Průměr | 2.1 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 6.6 °C |
| Průměr | 1.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 16.5 °C |
| Průměr | 1.0 °C |
Středa – 1.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





