Počasí

SKICENTRUM Miroslav Lipová Lázně, Teplota vzduchu
Miroslav Lipova lázně - Horní stanice LD13.5 °C
| Oblast | Olomoucký kraj, Jeseníky (MS) |
| GPS | 50°12'42.1"N; 17°07'12.3"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 330
Identifikátor tohoto měřidla: 330
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 04:45 | 13.5 °C |
| 25.5.2026 v 04:40 | 13.4 °C |
| 25.5.2026 v 04:35 | 13.6 °C |
| 25.5.2026 v 04:30 | 13.7 °C |
| 25.5.2026 v 04:25 | 13.9 °C |
| 25.5.2026 v 04:20 | 14.0 °C |
| 25.5.2026 v 04:10 | 14.2 °C |
| 25.5.2026 v 04:05 | 14.2 °C |
| 25.5.2026 v 04:00 | 14.3 °C |
| 25.5.2026 v 03:55 | 14.4 °C |
Statistiky údajů
| 25.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.4 °C |
| Maximum | 18.2 °C |
| Průměr | 16.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.4 °C |
| Maximum | 18.2 °C |
| Průměr | 16.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.6 °C |
| Maximum | 23.4 °C |
| Průměr | 11.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.8 °C |
| Maximum | 23.4 °C |
| Průměr | 3.4 °C |
Pondělí – 25.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

