Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A21.3 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 24.5.2026 v 11:10 | 21.3 °C |
| 24.5.2026 v 11:05 | 21.2 °C |
| 24.5.2026 v 11:00 | 21.3 °C |
| 24.5.2026 v 10:55 | 21.0 °C |
| 24.5.2026 v 10:50 | 20.8 °C |
| 24.5.2026 v 10:45 | 20.7 °C |
| 24.5.2026 v 10:40 | 20.4 °C |
| 24.5.2026 v 10:35 | 20.7 °C |
| 24.5.2026 v 10:30 | 20.8 °C |
| 24.5.2026 v 10:25 | 20.4 °C |
Statistiky údajů
| 24.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.8 °C |
| Maximum | 21.3 °C |
| Průměr | 15.3 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 21.3 °C |
| Průměr | 13.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 12.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 4.2 °C |
Neděle – 24.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí






