Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A20.4 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 09:55 | 20.4 °C |
| 26.5.2026 v 09:50 | 20.2 °C |
| 26.5.2026 v 09:45 | 20.2 °C |
| 26.5.2026 v 09:40 | 20.4 °C |
| 26.5.2026 v 09:35 | 19.9 °C |
| 26.5.2026 v 09:30 | 19.9 °C |
| 26.5.2026 v 09:25 | 19.8 °C |
| 26.5.2026 v 09:20 | 19.9 °C |
| 26.5.2026 v 09:15 | 19.6 °C |
| 26.5.2026 v 09:10 | 19.6 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 20.4 °C |
| Průměr | 15.5 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 22.0 °C |
| Průměr | 17.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 12.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 4.4 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí






