Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A5.5 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 18.5.2026 v 07:35 | 5.5 °C |
| 18.5.2026 v 07:30 | 5.4 °C |
| 18.5.2026 v 07:25 | 5.4 °C |
| 18.5.2026 v 07:20 | 5.4 °C |
| 18.5.2026 v 07:15 | 5.4 °C |
| 18.5.2026 v 07:10 | 5.4 °C |
| 18.5.2026 v 07:05 | 5.3 °C |
| 18.5.2026 v 07:00 | 5.3 °C |
| 18.5.2026 v 06:55 | 5.3 °C |
| 18.5.2026 v 06:50 | 5.3 °C |
Statistiky údajů
| 18.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 5.5 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 5.5 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 11.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.8 °C |
Pondělí – 18.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





