Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A11.1 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.4.2026 v 17:50 | 11.1 °C |
| 30.4.2026 v 17:45 | 10.8 °C |
| 30.4.2026 v 17:40 | 10.7 °C |
| 30.4.2026 v 17:35 | 10.9 °C |
| 30.4.2026 v 17:30 | 10.4 °C |
| 30.4.2026 v 17:25 | 10.3 °C |
| 30.4.2026 v 17:20 | 10.5 °C |
| 30.4.2026 v 17:15 | 10.5 °C |
| 30.4.2026 v 17:10 | 10.9 °C |
| 30.4.2026 v 17:05 | 10.3 °C |
Statistiky údajů
| 30.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 11.1 °C |
| Průměr | 4.0 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 14.4 °C |
| Průměr | 6.7 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 7.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Čtvrtek – 30.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





