Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A19.9 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 2.5.2026 v 14:55 | 19.9 °C |
| 2.5.2026 v 14:50 | 19.6 °C |
| 2.5.2026 v 14:45 | 19.4 °C |
| 2.5.2026 v 14:40 | 19.9 °C |
| 2.5.2026 v 14:35 | 19.3 °C |
| 2.5.2026 v 14:25 | 19.8 °C |
| 2.5.2026 v 14:20 | 19.4 °C |
| 2.5.2026 v 14:15 | 19.9 °C |
| 2.5.2026 v 14:10 | 19.7 °C |
| 2.5.2026 v 14:05 | 19.4 °C |
Statistiky údajů
| 2.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.1 °C |
| Maximum | 19.9 °C |
| Průměr | 12.2 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 19.9 °C |
| Průměr | 8.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 19.9 °C |
| Průměr | 11.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.8 °C |
Sobota – 2.5.2026
18. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí






