Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A19.6 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 5.4.2026 v 17:00 | 19.6 °C |
| 5.4.2026 v 16:55 | 19.5 °C |
| 5.4.2026 v 16:45 | 20.3 °C |
| 5.4.2026 v 16:40 | 20.2 °C |
| 5.4.2026 v 16:35 | 19.8 °C |
| 5.4.2026 v 16:30 | 19.7 °C |
| 5.4.2026 v 16:25 | 19.7 °C |
| 5.4.2026 v 16:20 | 19.4 °C |
| 5.4.2026 v 16:10 | 19.7 °C |
| 5.4.2026 v 16:05 | 19.9 °C |
Statistiky údajů
| 5.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 10.7 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 5.2 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 6.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 1.3 °C |
Neděle – 5.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





