Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A6.9 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.5.2026 v 05:20 | 6.9 °C |
| 15.5.2026 v 05:15 | 6.9 °C |
| 15.5.2026 v 05:10 | 6.9 °C |
| 15.5.2026 v 05:05 | 6.9 °C |
| 15.5.2026 v 05:00 | 6.9 °C |
| 15.5.2026 v 04:55 | 6.9 °C |
| 15.5.2026 v 04:50 | 6.9 °C |
| 15.5.2026 v 04:45 | 6.9 °C |
| 15.5.2026 v 04:40 | 6.9 °C |
| 15.5.2026 v 04:35 | 7.0 °C |
Statistiky údajů
| 15.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.9 °C |
| Maximum | 7.9 °C |
| Průměr | 7.3 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.9 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | 9.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 12.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.7 °C |
Pátek – 15.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





