Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A15.3 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 31.5.2026 v 07:30 | 15.3 °C |
| 31.5.2026 v 07:25 | 15.0 °C |
| 31.5.2026 v 07:20 | 14.8 °C |
| 31.5.2026 v 07:15 | 14.7 °C |
| 31.5.2026 v 07:10 | 14.7 °C |
| 31.5.2026 v 07:05 | 14.5 °C |
| 31.5.2026 v 07:00 | 14.0 °C |
| 31.5.2026 v 06:55 | 13.5 °C |
| 31.5.2026 v 06:50 | 13.9 °C |
| 31.5.2026 v 06:45 | 14.0 °C |
Statistiky údajů
| 31.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 11.3 °C |
| Maximum | 15.3 °C |
| Průměr | 12.7 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.1 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 16.6 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 13.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 4.8 °C |
Neděle – 31.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí






