Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A5.6 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 09:50 | 5.6 °C |
| 12.5.2026 v 09:45 | 5.6 °C |
| 12.5.2026 v 09:40 | 5.5 °C |
| 12.5.2026 v 09:35 | 5.2 °C |
| 12.5.2026 v 09:30 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 09:25 | 5.1 °C |
| 12.5.2026 v 09:20 | 5.1 °C |
| 12.5.2026 v 09:15 | 5.1 °C |
| 12.5.2026 v 09:10 | 5.1 °C |
| 12.5.2026 v 09:05 | 5.0 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.9 °C |
| Maximum | 9.6 °C |
| Průměr | 7.8 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.9 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | 12.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 13.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.6 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





