Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A13.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 14.5.2026 v 17:50 | 13.2 °C |
| 14.5.2026 v 17:45 | 13.3 °C |
| 14.5.2026 v 17:40 | 13.3 °C |
| 14.5.2026 v 17:35 | 13.3 °C |
| 14.5.2026 v 17:30 | 13.5 °C |
| 14.5.2026 v 17:25 | 13.7 °C |
| 14.5.2026 v 17:20 | 13.7 °C |
| 14.5.2026 v 17:15 | 13.9 °C |
| 14.5.2026 v 17:10 | 13.9 °C |
| 14.5.2026 v 17:05 | 13.9 °C |
Statistiky údajů
| 14.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.7 °C |
| Maximum | 16.5 °C |
| Průměr | 9.4 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.9 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | 9.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 12.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.7 °C |
Čtvrtek – 14.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





