Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A20.4 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 29.5.2026 v 17:45 | 20.4 °C |
| 29.5.2026 v 17:40 | 20.5 °C |
| 29.5.2026 v 17:35 | 20.6 °C |
| 29.5.2026 v 17:30 | 20.4 °C |
| 29.5.2026 v 17:25 | 20.6 °C |
| 29.5.2026 v 17:20 | 20.6 °C |
| 29.5.2026 v 17:15 | 20.5 °C |
| 29.5.2026 v 17:10 | 20.7 °C |
| 29.5.2026 v 17:05 | 20.3 °C |
| 29.5.2026 v 17:00 | 20.6 °C |
Statistiky údajů
| 29.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.1 °C |
| Maximum | 21.2 °C |
| Průměr | 14.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.1 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 17.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 13.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 4.7 °C |
Pátek – 29.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí






