Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A16.3 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 15:55 | 16.3 °C |
| 19.5.2026 v 15:50 | 16.1 °C |
| 19.5.2026 v 15:45 | 15.6 °C |
| 19.5.2026 v 15:40 | 15.7 °C |
| 19.5.2026 v 15:35 | 15.6 °C |
| 19.5.2026 v 15:30 | 15.4 °C |
| 19.5.2026 v 15:25 | 15.3 °C |
| 19.5.2026 v 15:20 | 15.3 °C |
| 19.5.2026 v 15:15 | 15.4 °C |
| 19.5.2026 v 15:10 | 15.5 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 17.6 °C |
| Průměr | 10.7 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 17.6 °C |
| Průměr | 8.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 11.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.8 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





