Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A12.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 21:30 | 12.2 °C |
| 20.5.2026 v 21:25 | 12.3 °C |
| 20.5.2026 v 21:20 | 12.4 °C |
| 20.5.2026 v 21:15 | 12.4 °C |
| 20.5.2026 v 21:10 | 12.5 °C |
| 20.5.2026 v 21:05 | 12.5 °C |
| 20.5.2026 v 21:00 | 12.8 °C |
| 20.5.2026 v 20:55 | 12.9 °C |
| 20.5.2026 v 20:50 | 13.0 °C |
| 20.5.2026 v 20:45 | 13.2 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.2 °C |
| Maximum | 20.4 °C |
| Průměr | 14.6 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 20.4 °C |
| Průměr | 11.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 11.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.9 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





