Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A14.5 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.5.2026 v 03:20 | 14.5 °C |
| 30.5.2026 v 03:15 | 14.5 °C |
| 30.5.2026 v 03:10 | 14.3 °C |
| 30.5.2026 v 03:05 | 13.4 °C |
| 30.5.2026 v 03:00 | 13.7 °C |
| 30.5.2026 v 02:55 | 14.2 °C |
| 30.5.2026 v 02:50 | 14.3 °C |
| 30.5.2026 v 02:45 | 13.0 °C |
| 30.5.2026 v 02:40 | 12.9 °C |
| 30.5.2026 v 02:35 | 12.8 °C |
Statistiky údajů
| 30.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 11.8 °C |
| Maximum | 14.5 °C |
| Průměr | 12.5 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.1 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 16.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 13.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 4.7 °C |
Sobota – 30.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





