Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A3.7 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.3.2026 v 19:10 | 3.7 °C |
| 30.3.2026 v 19:05 | 3.8 °C |
| 30.3.2026 v 19:00 | 3.8 °C |
| 30.3.2026 v 18:55 | 3.6 °C |
| 30.3.2026 v 18:50 | 3.8 °C |
| 30.3.2026 v 18:45 | 3.9 °C |
| 30.3.2026 v 18:40 | 3.9 °C |
| 30.3.2026 v 18:35 | 4.0 °C |
| 30.3.2026 v 18:30 | 4.0 °C |
| 30.3.2026 v 18:25 | 4.0 °C |
Statistiky údajů
| 30.3.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.1 °C |
| Maximum | 5.9 °C |
| Průměr | 4.3 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.1 °C |
| Maximum | 5.9 °C |
| Průměr | 4.3 °C |
| Březen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.2 °C |
| Maximum | 16.5 °C |
| Průměr | 6.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 16.5 °C |
| Průměr | 1.0 °C |
Pondělí – 30.3.2026
14. týden
Březen – 3. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





