Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A7.7 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 16.5.2026 v 16:20 | 7.7 °C |
| 16.5.2026 v 16:15 | 7.7 °C |
| 16.5.2026 v 16:10 | 7.8 °C |
| 16.5.2026 v 16:05 | 7.8 °C |
| 16.5.2026 v 16:00 | 7.7 °C |
| 16.5.2026 v 15:55 | 7.7 °C |
| 16.5.2026 v 15:50 | 7.7 °C |
| 16.5.2026 v 15:45 | 7.7 °C |
| 16.5.2026 v 15:40 | 7.6 °C |
| 16.5.2026 v 15:35 | 7.6 °C |
Statistiky údajů
| 16.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.2 °C |
| Maximum | 8.0 °C |
| Průměr | 7.1 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.9 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | 9.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 12.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.8 °C |
Sobota – 16.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





