Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A3.9 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 1.4.2026 v 21:15 | 3.9 °C |
| 1.4.2026 v 21:10 | 3.9 °C |
| 1.4.2026 v 21:05 | 4.1 °C |
| 1.4.2026 v 21:00 | 4.1 °C |
| 1.4.2026 v 20:55 | 4.2 °C |
| 1.4.2026 v 20:50 | 4.3 °C |
| 1.4.2026 v 20:45 | 4.4 °C |
| 1.4.2026 v 20:40 | 4.6 °C |
| 1.4.2026 v 20:35 | 4.7 °C |
| 1.4.2026 v 20:30 | 4.7 °C |
Statistiky údajů
| 1.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 6.7 °C |
| Průměr | 2.9 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 6.7 °C |
| Průměr | 2.4 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 6.7 °C |
| Průměr | 2.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 16.5 °C |
| Průměr | 1.1 °C |
Středa – 1.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





