Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A24.4 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 18:05 | 24.4 °C |
| 26.5.2026 v 18:00 | 24.5 °C |
| 26.5.2026 v 17:55 | 24.7 °C |
| 26.5.2026 v 17:50 | 24.9 °C |
| 26.5.2026 v 17:45 | 24.6 °C |
| 26.5.2026 v 17:40 | 25.2 °C |
| 26.5.2026 v 17:35 | 25.0 °C |
| 26.5.2026 v 17:30 | 25.1 °C |
| 26.5.2026 v 17:25 | 24.7 °C |
| 26.5.2026 v 17:20 | 24.3 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 19.2 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 18.6 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 12.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 4.4 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí






