Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A0.6 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.4.2026 v 07:20 | 0.6 °C |
| 30.4.2026 v 07:15 | 0.4 °C |
| 30.4.2026 v 07:10 | 0.4 °C |
| 30.4.2026 v 07:05 | 0.4 °C |
| 30.4.2026 v 07:00 | 0.3 °C |
| 30.4.2026 v 06:55 | 0.1 °C |
| 30.4.2026 v 06:50 | -0.3 °C |
| 30.4.2026 v 06:45 | -0.5 °C |
| 30.4.2026 v 06:40 | -0.6 °C |
| 30.4.2026 v 06:35 | -0.9 °C |
Statistiky údajů
| 30.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 1.6 °C |
| Průměr | -0.4 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 14.4 °C |
| Průměr | 6.7 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 7.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Čtvrtek – 30.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





