Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A14.9 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 5.4.2026 v 22:40 | 14.9 °C |
| 5.4.2026 v 22:30 | 14.6 °C |
| 5.4.2026 v 22:25 | 14.5 °C |
| 5.4.2026 v 22:20 | 14.2 °C |
| 5.4.2026 v 22:15 | 14.3 °C |
| 5.4.2026 v 22:10 | 14.3 °C |
| 5.4.2026 v 22:05 | 14.3 °C |
| 5.4.2026 v 22:00 | 14.4 °C |
| 5.4.2026 v 21:55 | 14.6 °C |
| 5.4.2026 v 21:50 | 14.7 °C |
Statistiky údajů
| 5.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 12.0 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 5.6 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 6.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 1.3 °C |
Neděle – 5.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





