Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A6.8 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 3.4.2026 v 10:10 | 6.8 °C |
| 3.4.2026 v 10:05 | 6.6 °C |
| 3.4.2026 v 10:00 | 6.3 °C |
| 3.4.2026 v 09:55 | 6.3 °C |
| 3.4.2026 v 09:50 | 6.2 °C |
| 3.4.2026 v 09:45 | 6.3 °C |
| 3.4.2026 v 09:40 | 6.0 °C |
| 3.4.2026 v 09:35 | 5.9 °C |
| 3.4.2026 v 09:30 | 5.8 °C |
| 3.4.2026 v 09:25 | 5.8 °C |
Statistiky údajů
| 3.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.2 °C |
| Maximum | 6.8 °C |
| Průměr | 4.0 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 7.7 °C |
| Průměr | 3.3 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 7.7 °C |
| Průměr | 4.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 16.5 °C |
| Průměr | 1.1 °C |
Pátek – 3.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





