Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 284
Identifikátor tohoto měřidla: 284
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 16.5.2026 v 19:40 | 7.9 °C |
| 16.5.2026 v 19:35 | 7.9 °C |
| 16.5.2026 v 19:30 | 7.9 °C |
| 16.5.2026 v 19:25 | 7.9 °C |
| 16.5.2026 v 19:20 | 7.9 °C |
| 16.5.2026 v 19:15 | 8.0 °C |
| 16.5.2026 v 19:10 | 7.9 °C |
| 16.5.2026 v 19:05 | 8.0 °C |
| 16.5.2026 v 19:00 | 8.0 °C |
| 16.5.2026 v 18:55 | 8.0 °C |
Statistiky údajů
| 16.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.1 °C |
| Maximum | 9.2 °C |
| Průměr | 7.8 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.5 °C |
| Maximum | 18.3 °C |
| Průměr | 10.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.5 °C |
| Maximum | 25.6 °C |
| Průměr | 13.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -11.7 °C |
| Maximum | 25.6 °C |
| Průměr | 4.7 °C |
Sobota – 16.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

