Počasí

Město Uherské Hradiště, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na letišti Kunovice u Uherského Hradiště.10 °C
| Oblast | Uherské Hradiště |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 446
Identifikátor tohoto měřidla: 446
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 2.4.2026 v 04:00 | 10.0 °C |
| 2.4.2026 v 03:55 | 10.0 °C |
| 2.4.2026 v 03:50 | 10.0 °C |
| 2.4.2026 v 03:45 | 10.0 °C |
| 2.4.2026 v 03:40 | 10.0 °C |
| 2.4.2026 v 03:35 | 10.0 °C |
| 2.4.2026 v 03:30 | 10.0 °C |
| 2.4.2026 v 03:25 | 10.0 °C |
| 2.4.2026 v 03:20 | 10.0 °C |
| 2.4.2026 v 03:15 | 10.0 °C |
Statistiky údajů
| 2.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.0 °C |
| Maximum | 10.0 °C |
| Průměr | 10.0 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.0 °C |
| Maximum | 11.0 °C |
| Průměr | 7.4 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.0 °C |
| Maximum | 11.0 °C |
| Průměr | 8.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.0 °C |
| Maximum | 18.0 °C |
| Průměr | 5.3 °C |
Čtvrtek – 2.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
