Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 369
Identifikátor tohoto měřidla: 369
Kamera v okolí
Bratislavský hrad, Staré město
Pohled z Hradných vršků směrem na centrum Bratislavy. Po pravé straně je Bratislavský hrad.
Zdroj: emeteo.sk
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 24.5.2026 v 11:25 | 26.0 °C |
| 24.5.2026 v 11:20 | 26.0 °C |
| 24.5.2026 v 11:15 | 26.0 °C |
| 24.5.2026 v 11:10 | 25.0 °C |
| 24.5.2026 v 11:05 | 25.0 °C |
| 24.5.2026 v 11:00 | 25.0 °C |
| 24.5.2026 v 10:55 | 25.0 °C |
| 24.5.2026 v 10:50 | 25.0 °C |
| 24.5.2026 v 10:45 | 25.0 °C |
| 24.5.2026 v 10:40 | 25.0 °C |
Statistiky údajů
| 24.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 14.0 °C |
| Maximum | 26.0 °C |
| Průměr | 19.3 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.0 °C |
| Maximum | 26.0 °C |
| Průměr | 18.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 28.0 °C |
| Průměr | 16.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -8.0 °C |
| Maximum | 28.0 °C |
| Průměr | 7.4 °C |
Neděle – 24.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Bratislavský hrad, Staré město
Pohled z Hradných vršků směrem na centrum Bratislavy. Po pravé straně je Bratislavský hrad.
Zdroj: emeteo.sk
Měřidla v okolí

