Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 2
Identifikátor tohoto měřidla: 2
Kamera v okolí
Areál koupaliště Hulín - sdružené snímky
Sdružené snímky z areálu venkovního koupaliště v Hulíně. Hlavní bazén, dětský bazén a budova koupaliště.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 5.4.2026 v 19:55 | 18.9 °C |
| 5.4.2026 v 19:50 | 19.0 °C |
| 5.4.2026 v 19:45 | 19.1 °C |
| 5.4.2026 v 19:40 | 19.3 °C |
| 5.4.2026 v 19:35 | 19.6 °C |
| 5.4.2026 v 19:30 | 19.8 °C |
| 5.4.2026 v 19:25 | 20.0 °C |
| 5.4.2026 v 19:20 | 20.1 °C |
| 5.4.2026 v 19:15 | 20.0 °C |
| 5.4.2026 v 19:10 | 20.1 °C |
Statistiky údajů
| 5.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.1 °C |
| Maximum | 23.8 °C |
| Průměr | 14.0 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.5 °C |
| Maximum | 23.8 °C |
| Průměr | 8.8 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.5 °C |
| Maximum | 23.8 °C |
| Průměr | 9.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.8 °C |
| Maximum | 23.8 °C |
| Průměr | 3.4 °C |
Neděle – 5.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Areál koupaliště Hulín - sdružené snímky
Sdružené snímky z areálu venkovního koupaliště v Hulíně. Hlavní bazén, dětský bazén a budova koupaliště.
Měřidla v okolí
