Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 164
Identifikátor tohoto měřidla: 164
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 4.4.2026 v 18:15 | 12.9 °C |
| 4.4.2026 v 18:10 | 13.2 °C |
| 4.4.2026 v 18:05 | 13.3 °C |
| 4.4.2026 v 18:00 | 13.2 °C |
| 4.4.2026 v 17:55 | 13.2 °C |
| 4.4.2026 v 17:50 | 13.3 °C |
| 4.4.2026 v 17:45 | 13.4 °C |
| 4.4.2026 v 17:40 | 13.7 °C |
| 4.4.2026 v 17:35 | 13.8 °C |
| 4.4.2026 v 17:30 | 13.9 °C |
Statistiky údajů
| 4.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.3 °C |
| Maximum | 17.6 °C |
| Průměr | 10.7 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.1 °C |
| Maximum | 17.6 °C |
| Průměr | 7.9 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.1 °C |
| Maximum | 17.6 °C |
| Průměr | 8.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -11.5 °C |
| Maximum | 21.6 °C |
| Průměr | 3.5 °C |
Sobota – 4.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí