Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 264
Identifikátor tohoto měřidla: 264
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 5.4.2026 v 17:20 | 9.5 °C |
| 5.4.2026 v 17:15 | 9.1 °C |
| 5.4.2026 v 17:10 | 9.3 °C |
| 5.4.2026 v 17:05 | 9.4 °C |
| 5.4.2026 v 17:00 | 9.0 °C |
| 5.4.2026 v 16:55 | 9.1 °C |
| 5.4.2026 v 16:50 | 9.9 °C |
| 5.4.2026 v 16:45 | 10.4 °C |
| 5.4.2026 v 16:40 | 10.4 °C |
| 5.4.2026 v 16:35 | 9.8 °C |
Statistiky údajů
| 5.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.5 °C |
| Maximum | 10.6 °C |
| Průměr | 8.3 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.5 °C |
| Maximum | 10.6 °C |
| Průměr | 3.0 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.5 °C |
| Maximum | 10.6 °C |
| Průměr | 3.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.2 °C |
| Maximum | 10.6 °C |
| Průměr | -0.0 °C |
Neděle – 5.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




