Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 147
Identifikátor tohoto měřidla: 147
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 27.4.2026 v 06:30 | 5.0 °C |
| 27.4.2026 v 06:25 | 4.6 °C |
| 27.4.2026 v 06:20 | 4.4 °C |
| 27.4.2026 v 06:15 | 4.1 °C |
| 27.4.2026 v 06:10 | 3.8 °C |
| 27.4.2026 v 06:05 | 3.5 °C |
| 27.4.2026 v 06:00 | 3.1 °C |
| 27.4.2026 v 05:55 | 2.9 °C |
| 27.4.2026 v 05:50 | 2.9 °C |
| 27.4.2026 v 05:45 | 3.0 °C |
Statistiky údajů
| 29.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.9 °C |
| Maximum | 5.0 °C |
| Průměr | 3.2 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.3 °C |
| Maximum | 19.3 °C |
| Průměr | 7.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -11.2 °C |
| Maximum | 19.3 °C |
| Průměr | 3.4 °C |
Středa – 29.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí