Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 40
Identifikátor tohoto měřidla: 40
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 10.4.2026 v 15:10 | 4.3 °C |
| 10.4.2026 v 15:05 | 4.3 °C |
| 10.4.2026 v 15:00 | 4.3 °C |
| 10.4.2026 v 14:55 | 4.3 °C |
| 10.4.2026 v 14:50 | 4.3 °C |
| 10.4.2026 v 14:45 | 4.3 °C |
| 10.4.2026 v 14:40 | 4.3 °C |
| 10.4.2026 v 14:35 | 4.3 °C |
| 10.4.2026 v 14:30 | 4.3 °C |
| 10.4.2026 v 14:25 | 4.3 °C |
Statistiky údajů
| 10.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.1 °C |
| Maximum | 4.5 °C |
| Průměr | 4.2 °C |
| 15. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.1 °C |
| Maximum | 5.1 °C |
| Průměr | 4.7 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.1 °C |
| Maximum | 5.6 °C |
| Průměr | 4.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.6 °C |
| Maximum | 6.5 °C |
| Průměr | 3.3 °C |
Pátek – 10.4.2026
15. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí





