Počasí

Skiareál Troják, Teplota vzduchu Troják
Teplota vzduchu na Trojáku2.4 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 12
Identifikátor tohoto měřidla: 12
Kamera v okolí
Troják, Maruška - meteo stanice
Záběry z prostoru meteorologické stanice ČHMU na kopci Maruška v Hostýnských horách.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 03:00 | 2.4 °C |
| 19.5.2026 v 02:55 | 2.5 °C |
| 19.5.2026 v 02:50 | 2.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:45 | 2.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:40 | 2.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:35 | 2.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:30 | 2.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:25 | 2.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:20 | 2.7 °C |
| 19.5.2026 v 02:15 | 2.7 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.4 °C |
| Maximum | 3.4 °C |
| Průměr | 2.9 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.4 °C |
| Maximum | 14.5 °C |
| Průměr | 7.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.1 °C |
| Maximum | 25.6 °C |
| Průměr | 11.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.9 °C |
| Maximum | 25.6 °C |
| Průměr | 3.7 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Troják, Maruška - meteo stanice
Záběry z prostoru meteorologické stanice ČHMU na kopci Maruška v Hostýnských horách.
Měřidla v okolí





