Počasí

Město Kroměříž, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na ulici Svatopluka Čecha v KroměřížiKoupaliště Bajda Kroměříž, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na ulici Svatopluka Čecha v Kroměříži14.8 °C
| Oblast | Kroměříž, Kroměříž |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 439
Identifikátor tohoto měřidla: 439
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 28.5.2026 v 22:55 | 14.8 °C |
| 28.5.2026 v 22:50 | 15.3 °C |
| 28.5.2026 v 22:45 | 15.3 °C |
| 28.5.2026 v 22:40 | 15.3 °C |
| 28.5.2026 v 22:35 | 15.8 °C |
| 28.5.2026 v 22:30 | 15.8 °C |
| 28.5.2026 v 22:25 | 15.8 °C |
| 28.5.2026 v 22:20 | 16.4 °C |
| 28.5.2026 v 22:15 | 16.4 °C |
| 28.5.2026 v 22:10 | 16.4 °C |
Statistiky údajů
| 28.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 14.5 °C |
| Maximum | 22.0 °C |
| Průměr | 19.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.4 °C |
| Maximum | 30.6 °C |
| Průměr | 20.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.6 °C |
| Maximum | 30.6 °C |
| Průměr | 15.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.7 °C |
| Maximum | 30.6 °C |
| Průměr | 6.7 °C |
Čtvrtek – 28.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
