Počasí

Město Plzeň, Teplota
Teplota ve městě Plzeň na sídlišti Košutka.Zdroj: meteoplzen.cz
18.9 °C
| Oblast | Plzeňský kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 435
Identifikátor tohoto měřidla: 435
Kamera v okolí
Sídliště Košutka
Pohled na plzeňské sídliště Koštuka směrem na východ na Blovec..
Zdroj: meteoplzen.cz
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 12:15 | 18.9 °C |
| 20.5.2026 v 12:10 | 18.9 °C |
| 20.5.2026 v 12:05 | 18.9 °C |
| 20.5.2026 v 12:00 | 18.9 °C |
| 20.5.2026 v 11:55 | 18.7 °C |
| 20.5.2026 v 11:50 | 18.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:45 | 18.2 °C |
| 20.5.2026 v 11:40 | 18.0 °C |
| 20.5.2026 v 11:35 | 17.9 °C |
| 20.5.2026 v 11:30 | 17.8 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.5 °C |
| Maximum | 18.9 °C |
| Průměr | 11.7 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.3 °C |
| Maximum | 20.1 °C |
| Průměr | 12.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.4 °C |
| Maximum | 28.7 °C |
| Průměr | 12.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.4 °C |
| Maximum | 28.7 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Sídliště Košutka
Pohled na plzeňské sídliště Koštuka směrem na východ na Blovec..
Zdroj: meteoplzen.cz
Měřidla v okolí
