Počasí

Ski areál SEVERKA v Dolní Lomné, Mokrá teplota
Mokrá teplota5.9 °C
| Oblast | Beskydy, Moravskoslezský kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 399
Identifikátor tohoto měřidla: 399
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.4.2026 v 14:55 | 5.9 °C |
| 15.4.2026 v 14:50 | 5.8 °C |
| 15.4.2026 v 14:45 | 5.8 °C |
| 15.4.2026 v 14:40 | 5.9 °C |
| 15.4.2026 v 14:35 | 5.8 °C |
| 15.4.2026 v 14:30 | 5.7 °C |
| 15.4.2026 v 14:25 | 6.1 °C |
| 15.4.2026 v 14:20 | 5.8 °C |
| 15.4.2026 v 14:15 | 6.1 °C |
| 15.4.2026 v 14:10 | 5.9 °C |
Statistiky údajů
| 15.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.1 °C |
| Maximum | 6.4 °C |
| Průměr | 4.6 °C |
| 16. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -7.1 °C |
| Maximum | 6.4 °C |
| Průměr | 0.9 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -9.2 °C |
| Maximum | 7.1 °C |
| Průměr | -1.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.6 °C |
| Maximum | 7.1 °C |
| Průměr | -2.8 °C |
Středa – 15.4.2026
16. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí




