Počasí

Skiareál Karolinka , Rychlost větru dole
Rychlost větru na sjezdovce ve spodní části0.7 m/s
| Oblast | Zlínský kraj, Javorníky |
| GPS | 49°20'54.08"N; 18°15'14.68"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 42
Identifikátor tohoto měřidla: 42
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 14.5.2026 v 10:45 | 0.7 m/s |
| 14.5.2026 v 10:40 | 4.4 m/s |
| 14.5.2026 v 10:35 | 7.0 m/s |
| 14.5.2026 v 10:30 | 2.2 m/s |
| 14.5.2026 v 10:25 | 3.2 m/s |
| 14.5.2026 v 10:20 | 0.0 m/s |
| 14.5.2026 v 10:15 | 0.5 m/s |
| 14.5.2026 v 10:10 | 0.8 m/s |
| 14.5.2026 v 10:05 | 0.3 m/s |
| 14.5.2026 v 10:00 | 0.4 m/s |
Statistiky údajů
| 14.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 7.0 m/s |
| Průměr | 0.5 m/s |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 28.9 m/s |
| Průměr | 2.0 m/s |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 28.9 m/s |
| Průměr | 1.1 m/s |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 30.7 m/s |
| Průměr | 5.8 m/s |
Čtvrtek – 14.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



