Počasí

Skiareál Karolinka , Mokrá teplota střed
Mokrá teplota v prostřední části sjezdovky5.6 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Javorníky |
| GPS | 49°20'54.32"N; 18°14'40.78"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 39
Identifikátor tohoto měřidla: 39
Kamera v okolí
Prostřední část sjezdovky a snowpark
Kamera snímá prostřední část sjezdovky a snowpark skiareálu Karolinka
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.4.2026 v 01:55 | 5.6 °C |
| 20.4.2026 v 01:50 | 5.7 °C |
| 20.4.2026 v 01:45 | 5.6 °C |
| 20.4.2026 v 01:40 | 5.7 °C |
| 20.4.2026 v 01:35 | 5.7 °C |
| 20.4.2026 v 01:30 | 5.8 °C |
| 20.4.2026 v 01:25 | 5.8 °C |
| 20.4.2026 v 01:20 | 6.0 °C |
| 20.4.2026 v 01:15 | 6.0 °C |
| 20.4.2026 v 01:10 | 6.1 °C |
Statistiky údajů
| 20.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.6 °C |
| Maximum | 6.7 °C |
| Průměr | 6.1 °C |
| 17. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.6 °C |
| Maximum | 6.7 °C |
| Průměr | 6.1 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -7.4 °C |
| Maximum | 11.4 °C |
| Průměr | 1.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -17.6 °C |
| Maximum | 11.4 °C |
| Průměr | -0.8 °C |
Pondělí – 20.4.2026
17. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Prostřední část sjezdovky a snowpark
Kamera snímá prostřední část sjezdovky a snowpark skiareálu Karolinka
Měřidla v okolí



