Počasí

Skiareál Karolinka , Mokrá teplota nahoře
Mokrá teplota v horní části sjezdovky6.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Javorníky |
| GPS | 49°20'42.85"N; 18°15'14.38"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 47
Identifikátor tohoto měřidla: 47
Kamera v okolí
Prostřední část sjezdovky a snowpark
Kamera snímá prostřední část sjezdovky a snowpark skiareálu Karolinka
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 16.5.2026 v 04:10 | 6.2 °C |
| 16.5.2026 v 04:05 | 6.1 °C |
| 16.5.2026 v 04:00 | 6.2 °C |
| 16.5.2026 v 03:55 | 6.1 °C |
| 16.5.2026 v 03:50 | 6.2 °C |
| 16.5.2026 v 03:45 | 6.2 °C |
| 16.5.2026 v 03:40 | 6.2 °C |
| 16.5.2026 v 03:35 | 6.2 °C |
| 16.5.2026 v 03:30 | 6.1 °C |
| 16.5.2026 v 03:25 | 6.2 °C |
Statistiky údajů
| 16.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.0 °C |
| Maximum | 6.3 °C |
| Průměr | 6.1 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.4 °C |
| Maximum | 13.4 °C |
| Průměr | 5.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -5.2 °C |
| Maximum | 13.4 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.9 °C |
| Maximum | 13.4 °C |
| Průměr | -0.5 °C |
Sobota – 16.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Prostřední část sjezdovky a snowpark
Kamera snímá prostřední část sjezdovky a snowpark skiareálu Karolinka
Měřidla v okolí



