Počasí

Skiareál Karolinka , Teplota vzduchu nahoře
Teplota vzduchu v horní části sjezdovky--
| Oblast | Zlínský kraj, Javorníky |
| GPS | 49°20'42.85"N; 18°15'14.38"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 45
Identifikátor tohoto měřidla: 45
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 15.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 15.9 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 16.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 16.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 15.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 16.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 16.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 16.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 16.4 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 16.7 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.5 °C |
| Maximum | 21.5 °C |
| Průměr | 17.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.7 °C |
| Maximum | 24.4 °C |
| Průměr | 11.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.4 °C |
| Maximum | 24.4 °C |
| Průměr | 3.8 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



