Počasí

Skiareál Karolinka , Rychlost větru nahoře
Rychlost větru na sjezdovce v horní části--
| Oblast | Zlínský kraj, Javorníky |
| GPS | 49°20'42.85"N; 18°15'14.38"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 44
Identifikátor tohoto měřidla: 44
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 09:35 | 3.5 m/s |
| 25.5.2026 v 09:45 | 0.9 m/s |
| 24.5.2026 v 16:30 | 1.4 m/s |
| 23.5.2026 v 21:45 | 0.0 m/s |
| 20.5.2026 v 19:30 | 0.3 m/s |
| 20.5.2026 v 03:45 | 0.0 m/s |
| 19.5.2026 v 01:45 | 10.0 m/s |
| 16.5.2026 v 01:40 | 0.0 m/s |
| 15.5.2026 v 03:00 | 0.9 m/s |
| 14.5.2026 v 22:00 | 2.8 m/s |
Statistiky údajů
| 27.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 0.0 m/s |
| Průměr | 0.0 m/s |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.9 m/s |
| Maximum | 3.5 m/s |
| Průměr | 2.2 m/s |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 11.2 m/s |
| Průměr | 1.3 m/s |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 29.6 m/s |
| Průměr | 3.7 m/s |
Středa – 27.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



