Počasí

Skiareál Karolinka , Teplota vzduchu dole
Teplota vzduchu ve spodní části sjezdovky, Karolinka5 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Javorníky |
| GPS | 49°20'54.08"N; 18°15'14.68"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 31
Identifikátor tohoto měřidla: 31
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 5.1 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 5.1 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 5.2 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 5.2 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 5.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 5.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 5.5 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 5.6 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 11.3 °C |
| Průměr | 8.5 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 17.4 °C |
| Průměr | 11.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.2 °C |
| Maximum | 25.3 °C |
| Průměr | 13.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.5 °C |
| Maximum | 25.3 °C |
| Průměr | 4.0 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



